SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER


Eğitim programımız kapsamında yürütülen İngilizce, yaratıcı drama, görsel sanatlar, dans , müzik, jimnastik, satranç gibi branş dersleri yanında, akıl oyunları, Gems (Fen ve Matematik derslerinde Büyük Buluşlar ), proje çalışmaları, sezgisel okuma yazma etkinlikleri ile desteklenir. Temalar ve Avrupa Dil Portfolyosu üniteleri ile bağlantılı olarak yapılan geziler, kutlamalar ile öğrencilerimizin çok yönlü gelişimi hedeflenir. Bunların yanında eğitim programımız;

Günlük Eğitim Rutinleri

· Takvim zamanı . Bir günüm nasıl geçiyor?
· Aramızda bugün kim yok?
· Kavram etkinlikleri
· Sorumluluk günleri, haftanın çocuğu ve göster anlat çalışması
· Geleneksel çocuk oyunları
· Aile katılımı
· Ayın ülkesi (5- 6 yaş)
· Ayın projeleri (4-5 yaş)
· Doğum günleri
· Portfolyo sunumları ile desteklenmektedir.

slider

Gülçe YORULMAZ

Gülçe YORULMAZ

Naz'ın annesiyim.Okulumuzdan çok memnunuz.Geçen seneden beri buradayız zaten.2 yaşında başladı şu an 3 yaşında ilkokula kadar buradayız..)

slider

Burcu ÇAKIR

Kaliteli Eğitim,Yetkin Öğretmenler

Oğlum Berat'ın öğretmenlerinden çok memnunuz.Evimiz gibi oldu burası.hatta o kadar memnunuz ki alacaktık bu sene almıyoruz bu sene de beraber devam edeceğiz.Teşekkürler.

slider

Nuran YAŞOĞLU

Sosyal Etkinlikler

Okulumuzda her zaman güzel etkinlikler oluyor.Çevremde ki herkese de okulumuzu tavsiye ediyorum.Öğretmenlerimiz de oldukça ilgililer.Sosyal aktivitelerin çeşitli olmaları çocuklarımızın psikolojik açıdan gelişmelerine çok faydası olduğunu düşünüyorum.Okul Yönetimine çok teşekkür ederim.

slider

Miraç BAŞAK

İngilizce Eğitimi

Oğlum yeni dönem için başlayacak.Okulları araştırırken İngilizce eğitimin başarılı olduğu için,daha öncede arkadaşlarımızın çocukları geldiği ve memnun kaldıkları için olumlu tavsiyeler üzere kaydımızı yaptırdık.

slider

Cihan YAĞIZ

İngilizce Eğitimi

Beril Eylül'ün babasıyım. Gayet okulumuzdan memnunuz. 2 yıldır buradayız. Gayet keyifli.Kesinlikle yeterli bir okul hatta beklentilerimizin daha da üstünde.Kızımızla çok rahat İngilizce konuşabiliyoruz.