Amerikan Kültür Eğitim Kurumları

100 yılı aşkın süredir ülkemizde eğitim hizmetleri vermekte olan Amerikan Kültür Kuruluşları 2002 yılından beri Türkiye Markalar Birliği tarafından yönetilmektedir. Markalar Birliği Eğitim Kurumları ülkemizin 400'ü aşkın noktasında dil okulu, 125'i aşkın noktasında anaokulu ve 60 ayrı noktada da kolej işletmenliği yapmaktadır.Amerikan Kültür Okul Öncesi Eğitim Kurumları ülkemizdeki en büyük ve en yaygın eğitim kuruluşlardan biridir. Türkiye’de bulunan Amerikan Kültür Okul Öncesi Eğitim Kurumlarının tüm yöneticileri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır ve tamamı eğitim kökenli öğretmen ve eğitmenlerden oluşmaktadır.  Türkiye' nin En Büyük Dil Okulları network'ü, Amerikan Kültür® Dil Okulları, çocuklara özel bir yapıyı da Amerikan Kültür Ana Okulları ile sizlere sunmaktadır. 


Yönetim kurulunun tüm üyeleri Türklerden oluşan kuruluşumuz,toplumun değerlerine saygı duyan ve kendi kültürünü uluslararası alanda en üst düzeyde temsil edebilen öğrenciler yetiştirmektedir. Amerikan Kültür Ana Okulları, çocuk güvenliğinin maksimum düzeyde gözetildiği özel binalarda, özel yöntemler uygulanarak İngilizce öğretir ve çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen ders ve aktiviteler sunar. 

Amerikan Kültür  Anaokullarında uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumlarıdır.


slider

Gülçe YORULMAZ

Gülçe YORULMAZ

Naz'ın annesiyim.Okulumuzdan çok memnunuz.Geçen seneden beri buradayız zaten.2 yaşında başladı şu an 3 yaşında ilkokula kadar buradayız..)

slider

Burcu ÇAKIR

Kaliteli Eğitim,Yetkin Öğretmenler

Oğlum Berat'ın öğretmenlerinden çok memnunuz.Evimiz gibi oldu burası.hatta o kadar memnunuz ki alacaktık bu sene almıyoruz bu sene de beraber devam edeceğiz.Teşekkürler.

slider

Nuran YAŞOĞLU

Sosyal Etkinlikler

Okulumuzda her zaman güzel etkinlikler oluyor.Çevremde ki herkese de okulumuzu tavsiye ediyorum.Öğretmenlerimiz de oldukça ilgililer.Sosyal aktivitelerin çeşitli olmaları çocuklarımızın psikolojik açıdan gelişmelerine çok faydası olduğunu düşünüyorum.Okul Yönetimine çok teşekkür ederim.

slider

Miraç BAŞAK

İngilizce Eğitimi

Oğlum yeni dönem için başlayacak.Okulları araştırırken İngilizce eğitimin başarılı olduğu için,daha öncede arkadaşlarımızın çocukları geldiği ve memnun kaldıkları için olumlu tavsiyeler üzere kaydımızı yaptırdık.

slider

Cihan YAĞIZ

İngilizce Eğitimi

Beril Eylül'ün babasıyım. Gayet okulumuzdan memnunuz. 2 yıldır buradayız. Gayet keyifli.Kesinlikle yeterli bir okul hatta beklentilerimizin daha da üstünde.Kızımızla çok rahat İngilizce konuşabiliyoruz.